Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


 

 

Zrozen pro městská dobrodružství

Nový hráč ve světe hatchbacků

Atraktivní a vytříbený vzhled, robustní silueta, charakteristické světlomety i koncová světla a sportovní detaily, jako například lišty na bocích nebo ochranný kryt zadního nárazníku.

Mitsubishi COLT vzbuzuje pozornost všude, kde se objeví.

 

 

 

Elegantní a stylový

Chytrá řešení, kompaktní design

Dopředu skloněná kapota ve sportovním duchu vede zrak k elegantní masce chladiče. Nezaměnitelnou příď nového COLTu dotvářejí typické světlomety po obou stranách masky. Svalnaté boky vedou oko pozorovatele zpět ke kompaktní a sportovní zádi.

 

 

Design masky chladiče

Leskle černá maska s chromovým dekorem

Středobodem naší designové strategie je charakteristický vzhled všech zástupců naší modelové nabídky. Zhmotněním uvedeného přístupu je náš zcela nový COLT. Robustní maska chladiče dodává vozu sportovní charakter, zdůrazňující jeho chuť poprat se s nástrahami města.

 

 

 

 

Přední LED světlomety

Pečlivě navržené světlomety pro skvělou viditelnost

Pečlivě navržené světlomety zprostředkují teplejší a jasnější světlo, které účinně přispívá k co nejlepší viditelnosti, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků provozu.

 

 

Charakteristická zadní sdružená LED světla

Lepší viditelnost pro vozy za vámi

Výrazná koncová světla ve tvaru písmene „C“ propůjčují COLTu sportovní nádech. Díky technologii LED zajišťují lepší viditelnost vašeho vozidla.

 

 

Litá kola

Sportovní vzhled podle vašeho stylu

Mitsubishi COLT je k dispozici se stylovými 16" nebo 17" dvoubarevnými litými koly, obou případech s broušenými povrchy.

 

 

DYNAMICKÉ BARVY

COLT je k dispozici s pestrou nabídkou odstínů barev, abyste si mohli zvolit barvu přímo podle vašich představ. Vyberte si standardní bílou Arctic White nebo některou z atraktivních metalických odstínů: šedou Volcanic Grey, černou Onyx Black, modrou Royal Blue nebo červenou Sunrise Red.

 

 

 

 

Variabilní kufr

Velkorysý zavazadlový prostor

Ačkoli je COLT kompaktní městský hatchback, naším cílem bylo, abyste nikdy netrpěli nedostatkem místa pro zavazadla. Přišli jsme proto s jednoduchým řešením: vyjímatelným dnem, které rozděluje zavazadlový prostor a umožňuje ukládat zavazadla do dvou pater. Když dvojité dno nepotřebujete, jednoduše jej uschováte pod podlahou kufru. Pokud sklopíte zadní sedadla, získáte zcela rovnou plochu.

 

 

 

Zcela nový COLT

Chcete se dozvědět více o tom, jak nový COLT vypadá uvnitř? Přejděte do sekce Interiér.