Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Zcela nový Colt

Logo záruka 5+ let


Zrozen pro městská dobrodružství

Nové Mitsubishi COLT je nejvyspělejším vozem ve světě hatchbacků. Je kompaktní a snadno se s ním manipuluje, takže je ideální pro městská dobrodružství. Je nabitý bezpečnostními a asistenčními systémy, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život na cestách.

 

 

 

Jízda s novým Coltem

Vaše městské dobrodružství začíná

Nové Mitsubishi COLT je k dispozici se dvěma čistě benzínovými motory a jedním hybridním pohonem. Špičkové zpracování a skvělé nastavení podvozku vás doslova nadchne. Díky špičkovým detailům v kabině bude každá jízda potěšením.

 

 

Exteriér

Chytrý a kompaktní design

Zcela nový COLT je stylový a sebejistě vyhlížející hatchback, který se v městských ulicích cítí jako doma. Ať již vyrážíte kamkoli, COLT je vždy připraven.

 

 

Interiér

Pohodlnější. Praktičtější. Přímo pro vás.

Bohatá úroveň výbavy a špičkové zpracování učiní každou cestu pohodlnější a příjemnější. Díky digitálním displejům si můžete přizpůsobit zobrazení přesně podle vašich potřeb.

 

 

Bezpečnost

Pokročilé bezpečnostní technologie

Bezpečnostní systémy zcela nového Mitsubishi COLT usnadňují řidiči práci za volantem a dodávají ještě vyšší pocit jistoty – díky vědomí, že jste plně chráněni za každé situace.

 

 

Tradice Coltu

Přes šedesát let pokročilého vývoje

Mitsubishi COLT má za sebou opravdu bohatou historii. První generace tohoto modelu se objevila již v roce 1962 a od té doby se těší velké oblibě což potvrzuje i přes 1,2 milionu prodaných kusů v Evropě.

Nové Mitsubishi COLT staví na těchto základech a pokračuje v tomto dědictví.