Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


PROČ HRAJEME 1. LIGU V SERVISU VOZŮ MITSUBISHI

Proč využívat autorizovaný servis Mitsubishi?

Aby váš vůz dlouho dobře fungoval, spoléháme se výhradně na originální díly Mitsubishi a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. U Mitsubishi se staráme nejen o váš vůz, ale staráme se i o vás – našeho zákazníka. Využívat poprodejní služby u autorizovaného dealera Mitsubishi znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle vašeho očekávání. A pro váš vůz to představuje radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou zůstatkovou hodnotu ojetého vozu.

SERVIS MITSUBISHI NA MÍRU PRO VÁS

Nabídka našich autorizovaných servisů zahrnuje komplexní služby, které váš vůz potřebuje. Kdykoliv se objednáte na našem webu v aplikaci Online Servis, naši technici si s vámi domluví přesný čas, který vám vyhovuje. I díky Online Servisu nebudete muset zbytečně čekat a vše proběhne hladce a podle vašich představ. V případě potřeby je samozřejmostí také nabídka náhradního vozu za velmi výhodných podmínek, který zajistí vaši další mobilitu.

VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejkvalitnější údržba vašeho vozu, naši specialisté se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Všichni dealeři Mitsubishi také pravidelně investují do speciálních přípravků a diagnostického vybavení a díky sofistikovaným technickým informačním systémům Mitsubishi vám tak poskytujeme ještě lepší služby.

Nové školící centrum Mitsubishi

Značka Mitsubishi se na technologii elektrického pohonu soustředí již mnoho let a od té doby, co v roce 2008 vyrobila první sériově vyráběný elektromobil na světě model iMIEV, už udělala obrovský pokrok v zajištění komplexních služeb ve srovnání s většinou konkurentů.

Školící centrum díky svému nejmodernějšímu vybavení nejen demonstruje svoji schopnost zajistit kvalitní zázemí pro servisní techniky, ale současně už připravilo hotové pracovníky, kteří mohou reagovat na požadavky rozrůstající se rodiny majitelů nových vozů Mitsubishi.

Dealeři značky Mitsubishi jsou mezi prvními, kteří jsou schopni svým zákazníkům nabídnout opravu vozu s elektrickým pohonem a to včetně opravy baterie pohonu.

Jasné ceny

Pro každý servisní zásah je výrobcem Mitsubishi Motors stanovený normovaný čas. Váš technik vás bude dopředu informovat o ceně opravy, včetně cen za díly a provozní náplně tak, aby předešel vašemu překvapení. Po provedeném servisu se kromě podrobné zprávy také dozvíte o případné údržbě, která by mohla být potřebná v budoucnosti.

 

Zapůjčení náhradního vozidla

 

Adaptivní tempomat, systém sledování mrtvého úhlu, ...

Jen v autorizovaných servisech Mitsubishi disponujeme speciálními přípravky pro správnou kalibraci radarů a kamer našich bezpečnostních systémů.

 

Elektrická parkovací brzda

V dnešní době, kdy je vše řízeno elektronikou (například elektronická parkovací brzda), není jednoduché ani vyměnit brzdové destičky na zadních kolech bez příslušných postupů a diagnostiky, kterou jsou vybaveny všechny autorizované servisy Mitsubishi.

 

Kamery s panoramatickým pohledem

Pokud na vašem voze autorizovaný servis provádí výměnu jakéhokoliv dílu, který vyžaduje dodatečnou kalibraci / nastavení, naši odborně vyškolení technici Mitsubishi provedou vždy také kalibrace souvisejících dílů pomocí speciálních přípravků, které mají k dispozici pro tyto účely. Toto se týká například výměny čelního skla, která vyžaduje kalibraci kamer umístěných za čelním sklem, nebo také výměny poškozeného nárazníku (předního / zadního), která vyžaduje následnou kalibraci radarových snímačů umístěných pod nárazníkem.

 

Dieselové motory Mitsubishi DI-D s nízkým kompresním poměrem

V autorizovaných servisech provádíme kompletní úkony předepsané výrobcem Mitsubishi Motors a to včetně seřízení ventilů nebo důležité kalibrace vstřikovačů systému common-rail – pokud je to předepsáno pro daný interval údržby.

 

Benzinové motory Mitsubishi s technologií SMART MIVEC

Pro unikátní technologie je potřeba používat také unikátní postupy údržby. Jednou z těchto technologií je systém plynule proměnlivého časování a zdvihů ventilů nazvaný SMART MIVEC. Pro údržbu tohoto systému benzinových motorů je potřeba dodržovat speciální postupy, které dokonale ovládají autorizované servisy Mitsubishi.