Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Program náhradních vozidel

Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete náš autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivosti řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek.

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Velkou výhodou pro zákazníky, kteří si zakoupili vůz přímo v naší společnosti Smažík Nord s.r.o. je zapůjčení vozu po dobu roční pravidelné prohlídky ZDARMA!