Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


ECLIPSE CROSS ZÍSKAL OCENĚNÍ OFF ROAD AWARDS 2018 - V NĚMECKU OBSADIL 1. MÍSTO V KATEGORII CROSSOVERŮ

Mitsubishi Eclipse Cross Off Road Award 2018

Uvedením zcela nového modelu Eclipse Cross před necelým rokem vstoupila společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) do nového segmentu SUV kupé.

Tomuto dynamickému ztvárnění koncepce SUV nechybí technologie 4WD s pokročilým systémem pohonu 4x4 Super-All Wheel Control (S-AWC) inspirovaným modelem Lancer Evolution, který už tradičně představuje silnou stránku automobilky Mitsubishi.

Po prvních deseti měsících kalendářního roku 2018, kdy bylo v Evropě prodaných 24 854 vozů Eclipse Cross, nezůstala tato novinka s uznávaným pohonem 4WD bez povšimnutí a v německém magazínu OFF ROAD získala ocenění OFF ROAD AWARD 2018, kde obsadila první místo v kategorii crossoverů.

Vítězové jednotlivých kategorií vzešly z hlasování v anketě pořádané vysoce uznávaným specializovaným německým 4WD magazínem, v rámci které si čtenáři vybírají své favority z více než 170 modelů v 13 různých kategoriích. Čtenáři OFF ROAD magazínu si zároveň zvolili Outlander PHEV jako vítěze kategorie "Alternativní pohonné jednotky", čím vyjádřili svojí důvěru ke značce Mitsubishi a jejím 4WD technologiím.
Off Road award 2018