Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


ECLIPSE CROSS ZÍSKAL PLNÉ PĚTIHVĚZDIČKOVÉ HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI V TESTECH EURO NCAP

97% - ochrana dospělých cestujících

80% - ochrana chodců

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes oznámila, že její zbrusu nové SUV-kupé Eclipse Cross si zajistilo hodnocení 5 hvězdiček za vynikající výsledky v nárazových testech.

Eclipse Cross EURO NCAP výsledky nárazových testov

Bezpečnost je jednou ze silných stránek modelu Eclipse Cross, který se chlubí skvělým výsledkem v bezpečnostních testech v kategorii 'kompaktní terénní vozy', kde dosáhl 97% za ochranu dospělých pasažérů a 80% za ochranu chodců.

Systém zmírňování následků čelní kolize (FCM) nového SUV prokázal dobré výsledky tím, že ve všech testovacích scénářích za všech rychlostí dokázal nehodám buďto zcela zabránit, nebo alespoň zmírnit jejich následky.

Eclipse Cross tak v různých testech Euro NCAP získal maximální počet bodů, což mu dopomohlo k celkovému zisku 5 hvězdiček v rámci bezpečnostních testů.

Eclipse Cross coby první zástupce nové generace vozů Mitsubishi spojuje ostré rysy a charakter SUV a typické schopnosti pohonu 4WD značky Mitsubishi. Dodávky nového Eclipse Cross do Evropy byly zahájeny 3. října 2017; model se bude postupně nabízet přibližně na 80 trzích celého světa, včetně Austrálie, Severní Ameriky a Japonska. Jen během tohoto fiskálního roku (do 30. března 2018) se očekávají dodávky přibližně 50 000 vozů.

Další informace o modelu Eclipse Cross naleznete zde:

www.mitsubishi-motors.com/en/showroom/eclipse_cross/

nebo na

www.mitsubishi-motors.cz/eclipsecross/

 

O modelu Eclipse Cross

Model Eclipse Cross nabízí parametry bezpečnosti na vrcholu své třídy v kombinaci s bezkonkurenčním stylem; je postaven na základě vyspělé konstrukce karoserie RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) od Mitsubishi Motors a disponuje 7 airbagy a bezpečnostními pásy na ochranu cestujících. Eclipse Cross také využívá pokrokový systém pohonu všech kol S-AWC (Super All Wheel Control). Přední partie modelu rovněž zaručuje účinné pohlcování nárazových sil a používá bezpečnostní prostor pod kapotou motoru s ohledem na vyšší míru ochrany v případě kolize.