Smažík Nord s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Pořiďte si Eclipse Cross PHEV 4x4 v limitované edici

Black edition je tu!

Využijte jedinečnou nabídku a pořiďte si Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4x4 v limitované edici . Edice Black Edition obsahuje exteriérové a interiérové doplňky v elegantním a sportovním černým provedení, které ještě podtrhují jeho jízdní vlastnosti.

Prkvy limitované edice:

  • Disky kol z lehkých slitin 18" černě lakované
  • Černá vnější zpětná zrcátka
  • Leskle černý ochranný plastový kryt předního nárazníku
  • Leskle černý ochranný plastový kryt zadního nárazníku
  • Černé spodní lemy dveří
  • Černé čalounění stropu

Sportovní interiér

V kabině návrháři viditelně navázali na vlastní novou architekturu přístrojové desky (přezdívanou „horizontální osa“), jejíž uspořádání je určeno horizontální osou s rozdělením funkcí na ‚informační‘ (nad pomyslnou osou) a ‚ovládací‘ (pod osou).

Toto racionální uspořádání opticky rozšiřuje interiér vozu a napomáhá lépe vnímat náklony během jízdy. K tomu ještě více napomáhá skvělý výhled směrem vpřed díky nízko položené přístrojové desce a optimální výšce kapoty motoru v kombinaci s tvarem a sklonem čelního skla i výtečnou polohou za volantem.

Fantastické jízdní vlastnosti

Díky architektuře na bázi elektromobilu bez převodové skříně se Eclipse Cross PHEV chlubí zcela hladkým zrychlováním bez rázů při řazení. Tišší systém PHEV zaručí hladkou, pohodlnou a plně bezemisní jízdu pro lepší budoucnost.

Originální architektura, těžící z výhod přirozené jednoduchosti elektromobilů (absence převodové skříně, čistě elektronické řízení bez mechanické vazby atd.) a podporovaná velmi propracovaným operačním systémem PHEV z vlastního vývoje, přináší zjevné výhody ve smyslu obestavění prostoru (minimum kompromisů oproti variantě se samotným spalovacím motorem) nebo efektivity.

Unikátní pohon 4x4 S-AWC

Díky vysoké tuhosti karoserie a optimalizaci zavěšení předních i zadních kol se ještě zvýšila efektivita systému pohonu S-AWC (Super-All Wheel Control), což se odrazilo v lepším jízdním chování v souladu se záměry řidiče a ve prospěch pohodlnější a tišší jízdy.

Provedení PHEV kombinuje systém S-AWC s pohonem 4WD na bázi dvou elektromotorů se schopností libovolně rozdělovat hnací sílu mezi předním a zadním elektromotorem beze ztrát v převodovém ústrojí. Systém podporuje mimořádnou úroveň kontroly řízení, zatáčení i brzdění, kdy využívá agilní odezvu – pro elektromobil charakteristickou.